Portál KIS

Anketa
Zaslouží si zemědělci daňovou úlevu v podobě tzv. zelené nafty, tak jako většina zemí v EU?
Hlasovalo 13388 lidí


Jana Brázdilová, 16. březen 2006
Výrobní ředitel lesů ČR rezignoval

K 17. březnu rezignoval na funkci výrobně technického ředitele státního podniku Lesy České republiky (LČR) Karel Luňák. Od 18. března byl pověřen řízením úseku vedoucí odboru tvorby a rozvoje lesa Jaroslav Zezula, uvedla mluvčí LČR Alexandra Křižková.

Podle odstupujícího ředitele Karla Luňáka by novou strategii řízení podniku měli realizovat noví manažeři. Sám se hodlá věnovat čistě lesnické provozní činnosti. Luňák byl posledním členem managementu v únoru odvolaného generálního ředitele Vladimíra Blahuty a funkci výrobního ředitele vykonával od loňského května.
Zásadní změny v managementu provedl pověřený generální ředitel LČR František Koníček již na konci února. Finančním ředitelem jmenoval Vladimíra Veselého, ředitelem pro strategii, lidské zdroje a zadávání veřejných zakázek se stal George Jankovic a ředitelem pro obchod a marketing se stal Václav Třeštík. Bývalý generální ředitel Blahuta se stal ředitelem pro řízení zahraničních projektů. Personální změny podnik zdůvodnil snahou stabilizovat systém zadávání veřejných zakázek a hospodaření firmy.


Hodnocení 1 | 2 | 3 | 4 | 5 => průměr 253
Autor Nadpis Datum
Sanne    HjRCIqNQpE 13:19 1. říjen 2011
Livia    wlcagmHaWmiIWfBNZJ 01:19 2. říjen 2011