Portál KIS

Anketa
Zaslouží si zemědělci daňovou úlevu v podobě tzv. zelené nafty, tak jako většina zemí v EU?
Hlasovalo 13433 lidí


Dagmar Gracová, 31. červenec 2017
TOP VÍNO SLOVÁCKA
Slavnostní vyhlášení výsledků

Jedná se o regionální ocenění vína ve Zlínském kraji. Soutěžili vinaři Zlínského kraje a přilehlých obcí Blatnice pod Sv. Antonínkem a Blatnička. Vína musí být vyrobena z hroznů odrůd vinné révy mající původ na území ČR ze sklizně roku 2016. Tato soutěž se řídí statutem, jehož podmínky musí vinaři a přihlášená vína splňovat. Deseti nejlépe ohodnoceným vínům bude udělen certifikát a medaile "TOP Víno Slovácka 2017", kterou mohou být oceněná vína označena na obalu. Dále bude udělena „Cena za kolekci vín“.  

 

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na Vinařských slavnostech 19. srpna 2017 v Polešovicích za účasti významných hostů, kde bude příležitost k neformálnímu setkání milovníků dobrého vína a široké veřejnosti. Je připraven bohatý kulturní program, ochutnávka všech vín přihlášených do soutěže, bio vín a ochutnávka specialit - potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a regionálních potravin Zlínského kraje.

 

V podvečer je připravena v ulici Vinařská ochutnávka vín v otevřených sklepích s bohatým občerstvením za doprovodu cimbálových muzik.

 

Značkou „TOP Víno Slovácka“ chceme upozornit na kvalitu vín vyrobených na Slovácku. Pro milovníky vín je tato značka zárukou kvality. Soutěž prezentuje práci zemědělců, vinařů a je oceněním jejich záslužné činnosti.

 

 Ing. Dagmar Gracová

ředitelka

 

Telefon:    572 551 219; 

Mobil:     778 151 679;             

E-mail:  oak-uh@uh.cz, szds-uh@uh.cz


Přiložené dokumenty:
Pozvánka
Plakát
Hodnocení 1 | 2 | 3 | 4 | 5 => průměr 394
K článku nebyl zatím napsán žádný komentář